o nás

Květinový ateliér Daily funguje zakázkově, což znamená, že nemá pevnou otevírací dobu.

DENNĚ

Květiny na váš stůl. K svátku, narozeninám, výročí. Podtrhnou významný den. Nebo je darujte jen tak. Vašim blízkým. Z lásky. Potřebujete kytici? Pošlete nám e-mail nebo zprávu na Instagramu, ráda Vám řeknu, z čeho právě vážu. Každé období je kytice jiná, pokaždé krásná. S ohledem na sezónu a původ.

SVATBY

Květiny na nejdůležitější den vašeho života. Kompletní květinová výzdoba nebo třeba jen minimalistická kytice a víc nic. Každá svatba je pro mě stejně důležitá a každou se zabývám detailně. Kontaktujte nás, pokud si chcete zarezervovat termín nebo se sejít u kafe a vše probrat.

EVENTY

Květiny na velkou i menší událost. Připravím vám květinovou výzdobu na míru, která vaši akci dokonale doladí. S respektem k vašemu přání a rozpočtu. Kontaktujte nás, jestli nám chcete sdělit svoji představu.

WORKSHOPY

Květiny, které si nadekorujete sami. Potkáme se a vytvoříme něco společně. Naučím vás jak na to a pod vašima rukama vznikne dechberoucí kytice, aranžmá nebo věnec. Ráda za vámi přijedu do vaší firmy, na event nebo nám napište a domluvte si individuální lekci.