o nás

Květinový ateliér Daily funguje zakázkově, což znamená, že nemá pevnou otevírací dobu. Místo, které nás inspiruje při tvorbě neobyčejných květinových aranžmá, najdete na Verdunské ulici v Praze.

DENNĚ

Květiny na váš stůl. K svátku, narozeninám, výročí. Podtrhnou významný den. Nebo je darujte jen tak. Vašim blízkým. Z lásky. Aktuální kytici objednávejte v sekci E-SHOP. Každý týden jiná, pokaždé krásná. S ohledem na sezónu a původ.

SVATBY

Květiny na nejdůležitější den vašeho života. Kompletní květinová výzdoba nebo třeba jen minimalistická kytice a víc nic. Každá svatba je pro mě stejně důležitá a každou se zabývám detailně. Kontaktujte nás, pokud si chcete zarezervovat termín.

EVENTY

Květiny na velkou i menší událost. Připravím vám květinovou výzdobu na míru, která vaši akci dokonale doladí. S respektem k vašemu přání a rozpočtu. Kontaktujte nás, jestli nám chcete sdělit svoji představu.

WORKSHOPY

Květiny, které si nadekorujete sami. Potkáme se u nás v ateliéru a vytvoříme něco společně. Naučím vás jak na to a pod vašima rukama vznikne dechberoucí aranžmá. Aktuálně vypsané workshopy najdete v sekci AKCE. Kontaktujte nás pro přihlášení nebo si workshop rovnou kupte v sekci E-SHOP. Máme i dárkové poukazy. Rádi přijdeme i za Vámi. Do Vaší firmy, na event nebo nám napište a domluvte si individuální lekci.